Domů » Před focením

Před každou foto schůzkou si s Vámi vždy náš fotograf 20-30 minut důkladně pohovoří. To Vám dá příležitost ukázat nám, jaký druh fotografií by se Vám líbil nejvíce. Toto je zároveň způsob, jak si být jistý tím, že výsledné fotografie si budete ve Vašem rodinném fotoalbu dlouho a pečlivě střežit.

Během naší první společné konverzace s Vámi také probereme naši kompletní nabídku produktů a Vy tak dostanete mnohem lepší přehled o tom, co naše firma nabízí a jaký balíček fotoslužeb je pro Vás cenově nejvýhodnější.

CO SI PŘINÉST

Prosíme každého zákazníka, aby si vždy přinesl 2-3 různá převlečení. To pro případ, že se, a to zejména u dětí, něco zašpiní. Ale také lze tímto způsobem vytvořit odlišné fotografie. Vše bude záležet na fotografovi a podmínkách v daný den.

Berte na vědomí, že naše foto schůzka je příležitostí obléct Vaše dítě tak, aby bylo co možná nejkrásnější a nejroztomilejší. Na druhou stranu ale ani tzv. „obyčejné“ oblečení nemusí na fotografiích vypadat špatně. Většina lidí této příležitosti využije a nechá si udělat fotografie z obou stylů.

Pokuste se vyhnout různým komplikovaným vzorům nebo logům firem, výrazným proužkům a barvám, aby tak Vaše oblečení nepřitahovalo více pozornosti než obličej samotný.

Bílá barva oblečení je v pořádku u portrétu jednotlivce, ale je třeba myslet na to, že při hodně silném slunci je tato barva velmi výrazná. Pro fotografa je to také velmi obtížná situace, když při skupinovém focení. Osoba v bílém bude na fotografii vždy tou nejvýraznější.

Čepice, náhrdelníky, ponča a další různé doplňky mohou na fotografiích vypadat přímo fantasticky.

Prosíme také o něco malého na zub pro Vaše děti. A v neposlední řadě také pár nejoblíbenějších hraček Vašeho dítěte.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace