Domů » Objednávky

Naše firma nepatří mezi žádné giganty. Vše co děláme je založeno jen na naší filozofii a osobních zkušenostech. Máme jen jednoho fotografa, kterým je Ing. Radim Spitzer. Tzv. „standardní“ fotografie u nás neexistuje. Vše co děláme je ušito na míru přímo Vám na místě.

Bude mít výhodu naší pozornosti na každý i sebemenší detail. Náš tým má silnou motivaci pracovat přímo s našimi klienty tedy s Vámi a díky tomu je výsledek naší práce ten nejlepší možný.

Pokud si myslíte, že nejste příliš fotogeničtí, tak se už není třeba ničeho obávat. Styl našeho fotografa je založen na tom, že i pro tu nejvíce před kamerou se stydící osobu bude naše foto schůzka tou nejlepší fotografickou zkušeností, kterou zažila. Radimovy fotografické zkušenosti s lidmi z něj dělají odborníka na hledání těch správných úhlů pohledu pro každého z Vás. Tzn., že každý může být fotogenický. 

Tohle všechno náš fotograf samozřejmě kombinuje s uměleckým využitím všude přítomného přírodního světla, které v každém z nás zvýrazní jen to nejlepší.

Nezáleží na tom, zdali si vyberete pro foto schůzku bezpečí Vašeho domova jako foto studia nebo jednu z nepřeberného množství přírodních lokací. Pozornosti, které se Vám dostane je opravdu snad ani nemožné srovnávat s mnohdy uspěchanými ateliérovými foto schůzkami, na které můžete mnohdy narazit jinde.


Jedny z nejčastějších příležitostí pro foto schůzku s námi jsou:

  • Narození miminka
  • Vítání občánků
  • Narozeniny dítěte
  • Křtiny
  • Vánoce
  • Velikonoce
  • Mikulášská besídka


Jednou z velkých východ, které Vám naše firma nabízí je osobní kontakt. Mnohá fotografická studia jsou v dnešní době tak zaneprázdněná, že Vám prostě nebudou věnovat dostatek času. Je to jednoduše proto, že jejich klientská databáze je hodně velká a pro kreativitu a svobodu výrazu tak nezbývá dostatek času. Pracovní nasazení těchto fotografů je často může vyčerpat, vzít jim inspiraci a oni pak nebudou mít možnost naplnit Vaše fotografické požadavky.


Jaká je výhoda spolupráce s námi?

Mimo to, že Vám odpadá cestování a těžkosti s ním spojené, další obrovskou výhodou jsou služby na opravdu osobní bázi. Každý náš klient obdrží tolik času, kolik jen bude třeba.

S malými dětmi naše firma velmi často pracuje v prostředí Vašeho domova, kde se dětí cítí pohodlně a jsou tak před fotoaparátem mnohem přirozenější. Tato možnost nám také dovoluje vnést do fotografií i krásu Vašeho domova nebo třeba i zahrady. Vše ale záleží jen na Vás.  Foto schůzka u Vás doma Vám také ušetří spoustu času.

Náš fotograf nemá v oblibě tzv. „pózované fotografie“. Nápady nechává zcela na dítěti a jen se snaží o co nejlepší zachycení jeho osobnosti a to co možná nejpřirozenější cestou.

Čím se odlišujeme od dalších fotografů, kteří za Vámi také mohou přijít?

Protože jsou mé schůzky jen na objednávku, můžete si být jistí tím, že v daný den budu rezervovaný jen pro Vás. Vaše rodina a fotografické nároky jsou má nejvyšší priorita.

Kvůli tomu se snažím, aby počet mých foto schůzek za jeden kalendářní měsíc nebyl tak veliký. Nikdy nedopustím, aby byl můj pracovní rozvrh přetížen. Dbám na to, abych měl možnost Vám vždy nabídnout tu nejvyšší možnou kvalitu, výběr služeb a výjimečný servis.

Jaká jsou naše očekávání během foto schůzky?

Na našich foto schůzkách není nikdy vyvíjen žádný nátlak ze strany fotografa. Vždy se snažíme být úspěšní v zachycení něčeho unikátního v osobnosti každého dítěte. A pokud to po nás vyžaduje strávit s Vámi více času, tak to bez nejmenšího problému uděláme.

Pózování je jednou z možností a pokud  k ní nastane, tak to bude spíše jen takové pasivní pózování. Nejkrásnější snímky jsou nejčastěji ty, které jsou sice pečlivě dopředu promyšlené, ale vznikají kompletně přirozenou cestou.

Pokud si na foto schůzku s sebou přinesete nějakou, pro Vaši rodinu blízkou věc, jako třeba čepice, kterou upletla babička, dečku, dítěti blízkou hračku (plyšového méďu, oblíbenou hrkačku…) tohle vše může vzniklým fotografiím dodat punc unikátnosti a originality. Snímky pak ve Vašem rodinném albu tak rychle nezestárnou.

Fotíme převážně barevně nebo černobíle?

Naše firma může vytvořit jak barevné, tak i černobílé portrétní fotografie. Samozřejmě pokud si zákazník požádá, můžeme vytvořit i snímky, které budou různě barevně natónované.

Vždy fotíme digitálně a v barvě. Následně pak provádíme černobílý převedení fotografie. Často Vám ale bude nabídnuta kombinace snímků, aby variabilita Vašich fotografií byla co možná největší. Konečná volba je ale vždy na Vás.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace