Domů » O mně

Radim se zaměřuje především na fotografování novorozenců, dětí a rodin s dětmi. Dvakrát Týdně navštěvuje porodnice ve Vsetíně, Valašském Meziříčí a Zlíně, kde Vaše miminko vyfotografuje. Fotografie jsou pro Vás připraveny obvykle do 3 dnů. Cena je, podle množství objednaných fotografií, od 300Kč. V této oblasti již několikaleté zahraniční zkušenosti. Díky jeho pohodové osobnosti a tvořivému talentu jsou jeho fotografie jednoduše nádherné.

22. října 2008 se Radim stal otcem malé Kateřinky. A jako každý rodič i on chtěl mít krásné fotografie a zároveň zachytit každý moment ve vývoji jeho krásné dcerky.

Před každou foto schůzkou si můžete vybrat hned z několika možností. Buďto u Vás doma, kde se děti cítí  nejvíce v bezpečí a jejich chování před kamerou je nejvíce přirozené. Nebo je zde také možnost venkovního fotografování, které má také svoje kouzlo. Místa pro focení vždy záleží na osobní domluvě. Lidé si své fotografie s velkou oblibou nechávají dělat například ve Vsetínské zámecké zahradě nebo Městském parku.

Venkovní fotografie má dvě velké výhody a těmi jsou dostatek přírodního světla a naprosto přirozená interakce dětí s prostředím, kterou se Radim do svých fotografií vždy snaží zachytit. Radim nemá rád pózované ateliérové fotografie dětí. Přijdou mu strnulé a nepřirozené.

Naše firma je více než otevřená k jakékoliv konverzaci o individuálních potřebách Vašich dětí, abychom tak zaručili nejlepší čas a místo na fotografování.

Prosím navštivte naši galerii, kde můžete vidět ukázky naší tvorby a získat případnou inspiraci a nápady pro Vaše fotografie.

Náš cíl

 Naše firma má jediné poslání. Rádi bychom Vám pomohli zachytit všechny fáze života Vašeho dítěte      pomocí elegantních a přirozených fotografií. Chceme, aby Vaše fotografie dokonale zachytily Vás a Vaši      rodinu a staly se ve Vašem rodinném albu ceněným kouskem umění po mnoho dalších let.

Osobní poslání fotografa

Radimův hlavní cíl je zachytit ty neuvěřitelné momenty v životě, který my všichni bereme sem tam na lehkou váhu a máme jej problém docenit. Tohle speciálně platí pro těhotenství a letmost života novorozence.

Vždy se snažím zachytit to, co je individuální a speciální u Vašeho dítěte v tu danou dobu jeho přirozeného vývoje. Chci, abyste kdykoliv se zpětně podíváte na Vaše fotografie, si ihned vybavili lásku, nevinnost a hravost Vašeho dítěte.

Fotografie je nádherný způsob jak zachytit příběh života a já bych byl velmi rád, kdybych svými fotografiemi do Vašeho životního příběhu mohl alespoň trochu přispět.

Naše záruka

Naše fotografie Vám garantují, že budete vždy pokojeni s tím, jak na nich vypadáte. Jakékoliv další znovu tisknutí, rámování a velkoformátové fotografie jsou samozřejmě také možné a mohou být zakoupeny po naší foto schůzce.

Jsme si plně jistí v tom, že Vám nabízíme špičkovou a kvalitní portrétní fotografii. Pokud z nějakého důvodu nebudete s naší konečnou prací spokojeni na 100%, tak my Vás s radostí nafotíme, nebo vytiskneme fotografie znovu. A to vše na náš účet.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace