Domů » Kniha návštěv
Jméno:
WWW:
Email:
Antispam:
917111
 
(Opiště kód z obrázku)
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Marie Zapletalová
Autorův email
Určitě udělujeme velkou pochvalu a doporučujeme. Skvělá komunikace, ochota, příjemné vystupování. Co dodat...Moc děkujeme, byl jste naprosto skvělý!!! :-)
Lucie Trnkova
Autorův email
Stunning photos!!! Dnes jsme si objednali Canvas print nasich svatebnich a uz se tesime, jak nam vyfotis maleho.
Hanka Künstler
Autorův email
Radime, jeste jednou moc dekujeme za nafoceni nasi svatby! Byla to prijemna spoluprace, vyborna domluva, proste super. Zvolili jsme dobre a Vasi praci muzeme jenom doporucit. Krasne leto vsem! Manzele Kunstlerovi
Martin Herdický
Autorův email
Čaves Radi, konečne som sa dostal k tomu aby som si v kľude pozrel tvoj web. Krásne fotečky a som rád, že sa môžeš aj v Čechách venovať svojej vášni. Zdravíme aj Tvoje krásavice a všetko naj do nového roku ;o)
Zdenka Rosecká
Autorův email
Teda Radime, to je krása, jsem ráda, že jsem sice oklikama, ale přece jen našla tu tvou malou princezničku , samozřejmě že jsem se kochala i ostatními super fotečkami
Aneta Coufalová
Autorova domovská stránka
Autorův email
Ahoj Radi, taky koukám, že máš nové stránky. Jsou moc krásné! A Fotky? Prostě nádhera. Brzy se zase zastavím. Dobré světlo a nápady :o)
Petra Kristová (DOleželová)
Autorův email
Jsme moc rádi, že jsme do toho šli;-)bezproblémová domluva, rychlost a preciznost zpracování, o samotném focení a výsledku ani nemluvím!Paráda!Radi,jde Ti to skvěle,jen tak dál :-)
Kolářová Eva
Autorova domovská stránka
Autorův email
Dobrý večer, musím uznať, že ste veľmi šikovný fotograf. Tie fotky sú nádherné.Ďakujeme za vašu ochotu.Som rada,že sme sa spoznali. Spolu s Majkou sa dohodneme a dáme Vám vedieť ohľadom tých veľkých fotiek. Tešíme sa na DVD.Ďakujeme! Kolářovci :-)
Mária Čilek
Autorův email
Milý Radim, ďakujem veľmi pekne za nádherné fotky mojej rodiny. Tiez si nadmieru ceníme Tvoj profesionálny prístup a nekonečnú trpezlivost s našou malou modelkou. Ešte raz veľká vďaka. Majka s rodinou;-)
Michal Srna
Autorova domovská stránka
Autorův email
Teda, že se dáš na komerční focení dětí bych nikdy nevěřil, po obdivování tvých krajinek... Nicméně stránky moc pěkné a fotky dětí také. Možná v budoucnu... ;-) Měj se!
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace