Domů » Kniha návštěv
Jméno:
WWW:
Email:
Antispam:
31752215
 
(Opiště kód z obrázku)
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Hanka Künstler
Radime, jeste jednou moc dekujeme za nafoceni nasi svatby! Byla to prijemna spoluprace, vyborna domluva, proste super. Zvolili jsme dobre a Vasi praci muzeme jenom doporucit. Krasne leto vsem! Manzele Kunstlerovi
Martin Herdický
Čaves Radi, konečne som sa dostal k tomu aby som si v kľude pozrel tvoj web. Krásne fotečky a som rád, že sa môžeš aj v Čechách venovať svojej vášni. Zdravíme aj Tvoje krásavice a všetko naj do nového roku ;o)
Zdenka Rosecká
Teda Radime, to je krása, jsem ráda, že jsem sice oklikama, ale přece jen našla tu tvou malou princezničku , samozřejmě že jsem se kochala i ostatními super fotečkami
Aneta Coufalová
Autorova domovská stránka
Autorův email
Ahoj Radi, taky koukám, že máš nové stránky. Jsou moc krásné! A Fotky? Prostě nádhera. Brzy se zase zastavím. Dobré světlo a nápady :o)
Petra Kristová (DOleželová)
Autorův email
Jsme moc rádi, že jsme do toho šli;-)bezproblémová domluva, rychlost a preciznost zpracování, o samotném focení a výsledku ani nemluvím!Paráda!Radi,jde Ti to skvěle,jen tak dál :-)
Kolářová Eva
Autorova domovská stránka
Autorův email
Dobrý večer, musím uznať, že ste veľmi šikovný fotograf. Tie fotky sú nádherné.Ďakujeme za vašu ochotu.Som rada,že sme sa spoznali. Spolu s Majkou sa dohodneme a dáme Vám vedieť ohľadom tých veľkých fotiek. Tešíme sa na DVD.Ďakujeme! Kolářovci :-)
Mária Čilek
Autorův email
Milý Radim, ďakujem veľmi pekne za nádherné fotky mojej rodiny. Tiez si nadmieru ceníme Tvoj profesionálny prístup a nekonečnú trpezlivost s našou malou modelkou. Ešte raz veľká vďaka. Majka s rodinou;-)
Michal Srna
Autorova domovská stránka
Autorův email
Teda, že se dáš na komerční focení dětí bych nikdy nevěřil, po obdivování tvých krajinek... Nicméně stránky moc pěkné a fotky dětí také. Možná v budoucnu... ;-) Měj se!
Tomáš Valenta
Autorova domovská stránka
Autorův email
Ahoj, koukám, že máš nový webík :) Krása a fotky ještě krásnější :-)
Tom
Susan Cooke
Autorův email
Thankyou Radim for your time and patience and for taking such beautiful photos of our Charlotte. It was wonderful that you were able to come to our house and take the photos that way Charlotte was relaxed and in her own environment.
You have a special talent to work so effectively with babies, we loved how you were patient and let Charlotte be herself before you captured that special moment.
We have shared the photos you have taken with our family and everyone has commented on how beautiful they are
So thanks again and i would recommend you a thousand times over to anyone wishing to have photos taken of their baby
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace