Domů » Kniha návštěv
Jméno:
WWW:
Email:
Antispam:
111816129
 
(Opiště kód z obrázku)
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Petra Kristová (DOleželová)
Jsme moc rádi, že jsme do toho šli;-)bezproblémová domluva, rychlost a preciznost zpracování, o samotném focení a výsledku ani nemluvím!Paráda!Radi,jde Ti to skvěle,jen tak dál :-)
Kolářová Eva
Autorova domovská stránka
Autorův email
Dobrý večer, musím uznať, že ste veľmi šikovný fotograf. Tie fotky sú nádherné.Ďakujeme za vašu ochotu.Som rada,že sme sa spoznali. Spolu s Majkou sa dohodneme a dáme Vám vedieť ohľadom tých veľkých fotiek. Tešíme sa na DVD.Ďakujeme! Kolářovci :-)
Mária Čilek
Autorův email
Milý Radim, ďakujem veľmi pekne za nádherné fotky mojej rodiny. Tiez si nadmieru ceníme Tvoj profesionálny prístup a nekonečnú trpezlivost s našou malou modelkou. Ešte raz veľká vďaka. Majka s rodinou;-)
Michal Srna
Autorova domovská stránka
Autorův email
Teda, že se dáš na komerční focení dětí bych nikdy nevěřil, po obdivování tvých krajinek... Nicméně stránky moc pěkné a fotky dětí také. Možná v budoucnu... ;-) Měj se!
Tomáš Valenta
Autorova domovská stránka
Autorův email
Ahoj, koukám, že máš nový webík :) Krása a fotky ještě krásnější :-)
Tom
Susan Cooke
Autorův email
Thankyou Radim for your time and patience and for taking such beautiful photos of our Charlotte. It was wonderful that you were able to come to our house and take the photos that way Charlotte was relaxed and in her own environment.
You have a special talent to work so effectively with babies, we loved how you were patient and let Charlotte be herself before you captured that special moment.
We have shared the photos you have taken with our family and everyone has commented on how beautiful they are
So thanks again and i would recommend you a thousand times over to anyone wishing to have photos taken of their baby
Monika Spitzerova
Autorův email
Nádherná prácička :-D
Michaela Sýkorová
Autorova domovská stránka
Autorův email
A tyhle jsou taky moc fajn :-). Míša
Katherine Moffett
Autorův email
I could not be happier with how our photo shoot went. The photos turned out amazingly!! You really have a gift! These photos I will cherish for the rest of my life. Thank you again and Ill see you next year for yet another lot of family photos!! :-D
Katerina, Sydney
Autorův email
Hi Radim, we wanted to thank you again for a great afternoon and all the lovely photos. The whole family loves them! You managed to capture the personality of our son so well. I also must say that your patience and flexibility were great as well. Keeping up with a toddler could sometimes be a challenge but not for you :-) We hope to book another session with you soon. Good luck with everything.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace